Новоматік – компанія розробник ігрових автоматів

Заснована у 1980 році в Австрії професором Іоганном Ф. Графом, компанія почала свою експансію по Європі протягом першого року своєї діяльності.

У 1984 році були представлені найсучасніші ігрові автомати, а в 1985 році — революційні двоекранні термінали.

Пізніше в Novomatic відбулося розширення і введення інновацій. Падіння «залізної завіси» відкрило можливості для росту в нових країнах-членах ЄС, виводячи на ринки ігрові технології.

В середині 90-х компанія вийшла на нові ринки, включаючи розробку багатокористувацьких пристроїв і запуск серії наземних казино.

А вже на початку нового тисячоліття Новоматік досягла експоненціального зростання —  відкриваючи нові точки продажів і отримуючи ігрові ліцензії на багатьох територіях.

В 2019 Novomatic досягла товарообігу в 5,1 мільярда євро і веде операції приблизно в 50 країнах світу. Експорт досягає більше 75 країн.

2022 рік ознаменував 42-й рік існування для Novomatic. Компанія почала рік повільно, з невеликим падінням очікуваного прибутку, але друга половина року зміцнила позиції Novomatic як лідера галузі.

Незважаючи на зміни в правилах на ринку Німеччини, компанія оголосила про прибуток у розмірі 5,6 мільярда доларів.

У Novomatic працює більше 30 000 чоловік по всьому світу, близько 220 дочірніх компаній включені в баланс і так чи інакше пов’язані з 350 компаніями.

По всьому світу експлуатується близько 230 000 індивідуальних відеотерміналів і ігрових автоматів, що належать Новоматік.

Ігрове лідерство

Novomatic — один з провідних постачальників віртуальної реальності для онлайн ігор, які дозволяють гравцям безпосередньо взаємодіяти один з одним, не виходячи з дому.

На ICE 2019 Лондоні на гігантському стенді було представлено 20 дочірніх компаній, включаючи Новоматік, щоб продемонструвати нові рішення, створені завдяки синергізму взаємодоповнюваних технологій.

Відвідувачі змогли стати свідками запуску безлічі ігрових автоматів, систем ставок на спорт, інтерактивного софту та багато чого іншого від промислових гігантів Novomatic.

Компанія щорічно презентує найбільший стенд на виставці, імпортує сотні ігрових терміналів і зміцнює позиції в якості лідера ринку.

Протягом наступних кількох років Новоматік планує подальшу консолідацію основної діяльності, розширюючи ринок в секторі букмекерських контор.

Компанія також працює над тим, щоб допомогти гральним закладам адаптуватися до впровадження нових інноваційних технологій, таких як біометрія, для більш безпечних платіжних систем.

Утворення дочірніх компаній

У 2010 компанія придбала лондонську студію Greentube, що сприяло розширенню в індустрії онлайн ігор.

Пізніше Greentube розширила свою присутність в мережі з придбанням студії Bluebat Games в 2015 році.

У 2018 році Новоматік придбала 52% акцій Ainsworth Game Technologies за 300 мільйонів євро, що зміцнило присутність бренду в Австралії, а також стало найбільшим придбанням компанії.

0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.